Przejdź do treści

Misja

Jesteś tutaj

Serdecznie witamy na stronie "Mój szczęśliwy zwierzak" prowadzonej przez firmę Vetoquinol.

Nasza misja jest prosta: z pomocą tej strony, chcemy Wam przekazać informacje dotyczące codziennej troski o pupile oraz ciekawostki i porady z nimi związane.

Możecie skorzystać z następujących sekcji w menu Ciekawostki:

  • Zdrowie i dobre samopoczucie: wszystko co potrzebujecie wiedzieć o zachowaniu sierści w dobrej kondycji, pielęgnacji uszu, czy sprawach związanych z odzywianiem pupila

  • Sprawność fizyczna: ruch jest jedną z podstawowych potrzeb pupila. Czy jesteście właścicielem szczeniaka lub kociaka, czy dorosłego bądź starszego pupila. Mamy dla Was dobre rady.

  • Zachowanie: są sytuacje w życiu każdego pupila, które mogą być dla niego źródłem stresu: przeprowadzka, nowy domownik, narodziny dziecka, fajerwerki, odwiedziny u lekarza weterynarii itp. Sprawdźcie tę sekcję jeśli potrzebujecie pomocy!

  • Opieka weterynaryjna : ciekawostki, autorstwa naszych lekarzy weterynarii. Porady jak postępować ze zwierzakiem w czasie rekonwalescencji, nasze rekomendacje kiedy pupil wymaga leczenia i wiele innych! 

Naszym celem nie jest jednak zastępowanie lekarza weterynarii! Wierzymy, że lekarz jest najlepszym sprzymierzeńcem Waszego pupila. Pamiętajcie, że nasze porady nigdy nie zastąpią porady profesjonalisty!

Na naszej stronie znajduje się także sekcja produkty. Wszystkie nasze preparaty są sprzedawane w gabinetach weterynaryjnych gdzie można je nabyć.

Mamy nadzieję że ta strona przypadnie Wam do gustu, tak jak my czerpaliśmy radość z jej tworzenia. 

Więcej o naszej firmie odnajdziecie na naszej stronie domowej: http://www.vetoquinol.pl

 

Pozdrawiamy Was szczekająco i miałcząco,

Zespół Szczęśliwych Zwierzaków!