Pies w koronawirusowej rzeczywistości

Jesteś tutaj

 

 

page_content: 

[[{"fid":"813","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Pies w koronawirusowej rzeczywistości","field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"link_text":null,"type":"media","field_deltas":{"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Pies w koronawirusowej rzeczywistości","field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"alt":"Pies w koronawirusowej rzeczywistości","height":448,"width":900,"class":"media-element file-default","data-delta":"4"}}]]

Dziekujęmy za zapisanie się na webinar
„PIES W KORONAWIRUSOWEJ RZECZYWISTOŚCI”

Webinar odbędzie się 

19 czerwca (piątek) 2020

o godzinie 20.00


Aby dolączyć do spotkania, w dniu wydarzenia o godzinie 20.00, proszę kliknąć w poniższy link:


https://vetoquinol.zoom.us/s/92219060985

Dzień przed spotkaniem otrzymają Państwo e-mail przypominający o spotkaniu.

Kilka słów o naszym wykładowcy:

[[{"fid":"811","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Aleksandra Słyk-Przeździecka","field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"Aleksandra Słyk-Przeździecka","field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"link_text":null,"attributes":{"alt":"Aleksandra Słyk-Przeździecka","height":223,"width":200,"style":"float: left; margin-left: 10px; margin-right: 10px;","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

lek. wet. Aleksandra Słyk-Przeździecka
behawiorysta zwierząt, trener szkolenia psów


Tytuł lekarza weterynarii uzyskała w 2003 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

W latach 2005-2008 zgłębiała wiedzę na SGGW w Warszawie podczas Studiów Podyplomowych w zakresie Chorób Psów i Kotów.
Od 2009 roku ma tytuł Behawiorysty Zwierząt (DIPLOMA OF THE PRACTICAL ASPECTS OF COMPANION ANIMAL BEHAVIOUR AND TRAINING).

W 2010 roku została członkiem SBiT COAPE Polska, a w październiku 2011 zdobyła status Behawiorysty Praktyka DipCABT (COAPE). Od 2012 do 2016 roku Prezes Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE Polska.

Członek Polskiego Towarzystwa Etologicznego (PTEtol.), Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ) i Federation of European Companion Animal Veterinary Association (FECAVA).

Od wielu lat zdobywa wiedzę także po to, aby dzielić się nią prowadząc wykłady dla behawiorystów i lekarzy weterynarii m.in. w ramach Akademii Medycyny Behawioralnej, w latach 2012-2016 jako wykładowca na Kursie Dyplomowym COAPE dla behawiorystów zwierząt.
 
Doradca firm farmaceutycznych w zakresie medycyny behawioralnej. Badacz (zgodnie z VICH GCP GL9 Studies) w wieloośrodkowym, międzynarodowym badaniu klinicznym nowego leku na lęk separacyjny.

Współredaktorka naukowa książki: „Medycyna Behawioralna Psów i Kotów”, autorka licznych publikacji z zakresu zaburzeń zachowania psów i kotów, popularyzatorka wiedzy o zachowaniu zwierząt w programach telewizyjnych.

W 2010 roku uzyskała tytuł Trenera Alteri (trener szkolenia psów), a w sierpniu 2011 ukończyła II stopień kursu instruktorskiego Alterii. Jest współzałożycielką Szkoły dla Psów Qldog specjalizującej się w pracy z psami z zaburzeniami zachowania.

Wraz z mężem prowadzi Przychodnię Weterynaryjną DogMed, gdzie dba nie tylko o zdrowie, lecz również o komfort pacjentów oraz ich opiekunów (Fear Free Certification Programme).
 

zylkene-kapsulka.jpg